OBH Nordica
Libra
EN2520N1
OBH Nordica EN2520N1 Instrukcja
Oto OBH Nordica EN2520N1 (Libra) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Angielski o wadze 1.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica EN2520N1
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Grey, White |
| Szerokość opakowania: | 35 mm |
| Wysokość opakowania: | 320 mm |
| Głębokość opakowania: | 317 mm |
| Ilość na paczkę: | 1 szt. |
| Technologia baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ ekranu: | LCD |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1630 g |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Model: | Elektroniczna waga osobista |
| Liczba baterii: | 1 |
| Maksymalna waga: | 150 kg |
| Dokładność: | 100 g |
| Kształt: | Kwadrat |
| Pomiar BMI: | Tak |
| Analiza tkanki tłuszczowej: | Tak |