OBH Nordica
Ręczny blender
Elite Mix 7715
OBH Nordica Elite Mix 7715 Instrukcja
Oto OBH Nordica Elite Mix 7715 (Ręczny blender) instrukcja użytkownika. 41 strony w języku Angielski o wadze 2.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/41
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Elite Mix 7715
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Stainless steel |
| Moc: | 800 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.2 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Szerokość opakowania: | 136 mm |
| Wysokość opakowania: | 245 mm |
| Głębokość opakowania: | 240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1590 g |
| Ergonomiczna konstrukcja: | Tak |
| Model: | Mikser ręczny |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Miarka: | Tak |
| Pojemność miski: | 0.7 l |
| Regulowana prędkość: | Tak |
| Funkcje miksera: | Mixing, Stirring |
| Przycisk turbo: | Tak |
| Zdejmowalna misa: | Tak |
| Miękki uchwyt: | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Funkcja pulse: | Tak |
| Rozdrabniacz: | Tak |
| Obroty planetarne: | Tak |
| Końcówki do ubijania piany: | Tak |
| Pojemność dzbanka: | 0.5 l |
| Regulacja prędkości: | Drabina schodkowa |
| Naczynie do koktajli: | Tak |
| Dzbanek: | Tak |
| Łatwy do rozmontowania: | Tak |
| Pojemnik do mieszania z wlewką: | Tak |
| Dołączona nadziewarka: | Tak |