OBH Nordica
Ręczny blender
First Deli 6800
OBH Nordica First Deli 6800 Instrukcja
Oto OBH Nordica First Deli 6800 (Ręczny blender) instrukcja użytkownika. 36 strony w języku Angielski o wadze 2.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/36
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica First Deli 6800
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Stainless steel |
| Moc: | 600 W |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Długość przewodu: | 1.2 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Szerokość opakowania: | 230 mm |
| Wysokość opakowania: | 328 mm |
| Głębokość opakowania: | 390 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5200 g |
| Model: | Mikser stojący |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Pojemność miski: | 4 l |
| Części wodoodporne: | Tak |
| Funkcje miksera: | Miksowanie |
| Końcówki do wyrabiania ciasta: | Tak |
| Ubijacz: | Tak |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce: | Tak |