OBH Nordica
żelazko
Formula 400i TS
OBH Nordica Formula 400i TS Instrukcja
Oto OBH Nordica Formula 400i TS (żelazko) instrukcja użytkownika. 40 strony w języku Engels o wadze 3.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/40
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Formula 400i TS
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Red |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.400 l |
| Długość przewodu: | 3 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | AC 240 V |
| Waga produktu: | 1550 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1910 g |
| Model: | Żelazko suche i parowe |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Silne uderzenie pary: | 100 g/min |
| Tworzywo podstawki/stopki: | Płyta ceramiczna |
| Funkcja spray'u: | Tak |
| System antyskalowy: | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc: | Tak |
| Zmienna para wodna: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | 40 g/min |
| Moc żelazka: | 2400 W |
| Miękki uchwyt: | Tak |
| Funkcja pary pod ciśnieniem: | Tak |
| Deska do prasowania w zestawie: | Nie |
| Etui podróżne: | Nie |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury: | Tak |