OBH Nordica
mikser
Frutti
OBH Nordica Frutti Instrukcja
Oto OBH Nordica Frutti (mikser) instrukcja użytkownika. 40 strony w języku Engels o wadze 1.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/40
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Frutti
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Stainless steel, Transparent |
| Moc: | 300 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 V |
| Wysokość produktu: | 315 mm |
| Szerokość produktu: | 225 mm |
| Głębokość produktu: | 195 mm |
| Waga produktu: | 2660 g |
| Model: | Blender stołowy |
| Pojemność miski: | 0.8 l |
| Prędkości: | 2 |
| Wyciskarka do cytrusów: | Nie |
| Zdejmowalna misa: | Tak |
| Rozgniatacz do lodu: | Tak |
| Funkcja pulse: | Tak |
| Materiał miski do mieszania: | Szkło |
| Zdejmowalna część tnąca: | Tak |