OBH Nordica
mikser
Hero 6700
OBH Nordica Hero 6700 Instrukcja
Oto OBH Nordica Hero 6700 (mikser) instrukcja użytkownika. 49 strony w języku Engels o wadze 3.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/49
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Hero 6700
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna |
| Moc: | 1400 W |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Długość przewodu: | 1 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Waga wraz z opakowaniem: | 4400 g |
| Model: | Blender stołowy |
| Pojemność miski: | 1.75 l |
| Ostrze ze stali szlachetnej: | Tak |
| Rozgniatacz do lodu: | Tak |
| Funkcja pulse: | Tak |
| Materiał miski do mieszania: | Szkło |
| Regulacja prędkości: | Bezstopniowy |
| Tworzywo butelki: | Szkło |