OBH Nordica
toster
Inox 2711
OBH Nordica Inox 2711 Instrukcja
Oto OBH Nordica Inox 2711 (toster) instrukcja użytkownika. 32 strony w języku Engels o wadze 2.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/32
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Inox 2711
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Red |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Moc: | 900 W |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1400 g |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Tak |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Liczba kromek: | 2 kaw. |
| Głęboka kieszeń: | Nie |
| Ramka na kanapki: | Nie |
| Półka grzejąca: | Nie |