OBH Nordica
toster
Manhattan 2268
OBH Nordica Manhattan 2268 Instrukcja
Oto OBH Nordica Manhattan 2268 (toster) instrukcja użytkownika. 29 strony w języku Engels o wadze 1.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/29
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Manhattan 2268
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Moc: | 1400 W |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Liczba kromek: | 4 kaw. |
| Głęboka kieszeń: | Tak |
| Ramka na kanapki: | Nie |
| Półka grzejąca: | Nie |