OBH Nordica
grill
Kentucky
OBH Nordica Kentucky Instrukcja
Oto OBH Nordica Kentucky (grill) instrukcja użytkownika. 41 strony w języku Engels o wadze 2.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/41
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Kentucky
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Zasilanie: | AC 230V |
| Źródło ciepła: | Prąd elektryczny |
| Typ napędu: | Stół |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Usuwalna misa ociekowa: | Tak |
| Moc w sumie: | 2000 W |
| Kształt płyty grzewczej: | Prostokątny |
| Powierzchnia gotowania: | 440 x 225 mm |
| Wyciągalny element grzewczy: | Tak |
| Wyciągalny rożen do grilla: | Tak |