OBH Nordica
grill
OptiGrill+ Snacking Tray
OBH Nordica OptiGrill+ Snacking Tray Instrukcja
Oto OBH Nordica OptiGrill+ Snacking Tray (grill) instrukcja użytkownika. 36 strony w języku Engels o wadze 2.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/36
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica OptiGrill+ Snacking Tray
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Długość przewodu: | 0.8 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | - mm |
| Szerokość produktu: | - mm |
| Głębokość produktu: | - mm |
| Szerokość opakowania: | 445 mm |
| Wysokość opakowania: | 229 mm |
| Głębokość opakowania: | 512 mm |
| Układ: | Blad |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8270 g |
| Diody LED: | Tak |
| Model: | Gril |
| Kółka: | Nie |
| Typ górnej powierzchni: | Patelnia grillowa |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Źródło ciepła: | Prąd elektryczny |
| Ilość programów gotowania: | 6 |
| Części wodoodporne: | Tak |
| Moc w sumie: | 1830 W |
| nogi: | Nie |
| Kształt płyty grzewczej: | Prostokątny |
| Pokrywka: | Tak |
| Obszar gotowania: | 600 cm² |