OBH Nordica
urządzenie do masażu
Kimaya Body & Soul
OBH Nordica Kimaya Body & Soul Instrukcja
Oto OBH Nordica Kimaya Body & Soul (urządzenie do masażu) instrukcja użytkownika. 21 strony w języku Angielski o wadze 0.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/21

Type 6037
Wellness
kimaya body & soul //
nail mat //
7250 ecient
acupressure
nails //
Relaxing anti
stress eect //
releases endorphins
known to have a pain
reducing eect //
stimulates blood
circulation //
Releases
“feel good”
hormones //
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Kimaya Body & Soul
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Blue, White |
| Waga produktu: | 550 g |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1036 g |
| Wymiary produktu (SxGxW): | 470 x 740 x 0 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW): | 740 x 40 x 470 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym: | 6 szt. |
| Wymiary po zapakowaniu (Szer. x Głęb. X Wys.: | 750 x 253 x 485 mm |
| Waga kartonu zbiorczego: | 6.77 kg |