OBH Nordica
urządzenie do masażu
Neck Massage
OBH Nordica Neck Massage Instrukcja
Oto OBH Nordica Neck Massage (urządzenie do masażu) instrukcja użytkownika. 15 strony w języku Angielski o wadze 0.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/15

1
Type 6036
Wellness
neck massage //
neck massage //
Neck massage
for increased
wellbeing
//
Detachable
elastic
ribbon //
Battery
operated 2 x AA
batteries
//
Soft pile fabric
//
2 settings //
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Neck Massage
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Waga produktu: | 180 g |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Nie |
| Przeznaczenie: | Szyja |
| Waga wraz z opakowaniem: | 320 g |
| Napięcie: | 3 V |
| Liczba baterii: | 2 |
| Liczba programów: | 2 |
| Wymiary opakowania (SxGxW): | 120 x 240 x 110 mm |
| Materiały: | Polar |
| Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym: | 6 szt. |
| Wymiary po zapakowaniu (Szer. x Głęb. X Wys.: | 250 x 345 x 250 mm |
| Waga kartonu zbiorczego: | 2.78 kg |