OBH Nordica
ekspres do kawy
King of Coffee
OBH Nordica King of Coffee Instrukcja
Oto OBH Nordica King of Coffee (ekspres do kawy) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Engels o wadze 2.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica King of Coffee
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Przelewowy ekspres do kawy |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.25 l |
| Materiał obudowy: | Glass, Metal, Plastic |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wyjmowany zbiornik wody: | Tak |
| Typ wkładu kawy: | Kawa mielona |
| Pojemność w kubkach: | 10 kub. |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Wysokość produktu: | 415 mm |
| Szerokość produktu: | 410 mm |
| Głębokość produktu: | 305 mm |
| Waga produktu: | 3400 g |
| Pojemnik na mleko: | Nie |
| Model: | Kawa |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Tak |
| Waga brutto palety: | 9000 g |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Części wodoodporne: | Tak |
| Przyrządza americano: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Wiele napojów: | Nie |
| Temperatura kawy po zaparzeniu: | 96 °C |