OBH Nordica
toster
Legacy 2708
OBH Nordica Legacy 2708 Instrukcja
Oto OBH Nordica Legacy 2708 (toster) instrukcja użytkownika. 36 strony w języku Engels o wadze 2.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/36
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Legacy 2708
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Grey, Turquoise |
| Moc: | 950 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 263 mm |
| Wysokość opakowania: | 109 mm |
| Głębokość opakowania: | 271 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 2100 g |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Liczba kromek: | 2 kaw. |
| Przysisk Stop/Anuluj: | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki: | Tak |
| Tacka na okruchy: | Tak |