Swan
Podgrzewacz
SH16310N
Swan SH16310N Instrukcja
Oto Swan SH16310N (Podgrzewacz) instrukcja użytkownika. 14 strony w języku Angielski o wadze 0.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/14
Rozwiązywanie problemów Swan SH16310N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Wysokość produktu: | 400 mm |
| Szerokość produktu: | 400 mm |
| Głębokość produktu: | 1400 mm |
| Waga produktu: | 13600 g |
| Szerokość opakowania: | 470 mm |
| Wysokość opakowania: | 790 mm |
| Głębokość opakowania: | 320 mm |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Waga wraz z opakowaniem: | 17800 g |
| Model: | Wolnostojący grzejnik ogrodowy |
| Źródło ciepła: | Prąd elektryczny |