Swan
Podgrzewacz
SH16340N
Swan SH16340N Instrukcja
Oto Swan SH16340N (Podgrzewacz) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 2.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SH16340N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Wysokość produktu: | 740 mm |
| Szerokość produktu: | 170 mm |
| Głębokość produktu: | 160 mm |
| Waga produktu: | 2900 g |
| Szerokość opakowania: | 210 mm |
| Wysokość opakowania: | 160 mm |
| Głębokość opakowania: | 870 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 3885 g |
| Model: | Wiszący ogrzewacz ogrodowy |
| Źródło ciepła: | Prąd elektryczny |