Swan SI4030GRN Instrukcja
Oto Swan SI4030GRN (żelazko) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 0.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
v+vrVj֩jWbZ\p" hiاVZLXuj[lm?zɚho^}4[jZrin
i݊%j\hvv+ܕ,m1~sK[6݊bZf-g5%n?v+v+݊%j-Lx}W49rV[6^دv+ܕ,m1~͟s[[6bدrVٴǨz˧6}lsIl݊bZfa.g5%`v+݊%j-Lz}g4͂دv+ܕ,m1~͟s[[6bدrVu\6gbZf&g5%mv+v+݊%j-L|}W4Ͷدv+ܕ,m12q~s[[6v+݊%j-LZ̝}߳4͌݊bZf'g5%mv+݊%j-L\ܟ}߳4͵دv+ܕ,m1vrG9}lsIlo݊bZfk-u}4ʹbدrVٵ[]7%l,K)jw%j4Z݊bZft̵~s[6urV_쥩دv+ܕ,m1X]^9%\,1HR4)jw%j6Z2rV쥩D 0)jw%j8Z ܕ,)jt! N4,ܕ,)j݊bZfv~Ɵs[6bدrVٴ]{-z}4Ͷدv+ܕ,m1^^gi9%mv+v+݊%j)֭i֭ifM4M4M4M4M4]4M4}^uO݊݊
Rozwiązywanie problemów Swan SI4030GRN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Green, White |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.7 l |
| Wysokość produktu: | 259 mm |
| Szerokość produktu: | 340 mm |
| Głębokość produktu: | 180 mm |
| Waga produktu: | 3115 g |
| Silne uderzenie pary: | - g/min |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| System antyskalowy: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | 65 g/min |
| Moc żelazka: | - W |
| Maksymalne ciśnienie pary: | - bar |