Swan SI9031N Instrukcja
Oto Swan SI9031N (żelazko) instrukcja użytkownika. 13 strony w języku Angielski o wadze 0.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/13
v+vrVj֩jWbZ\p" hiاVZLXuj[lm?zɚho"]f֙دrVٴXvW4},sIlmv+݊%j-Lv|}W4ͷw u] rVO쥩P]4ͷrVO쥩ܽt^βrVO쥩z)jw%j4Zӽ:Muدv+ܕ,m12~͟s[[65hjǭ u] دv+ܕ,s
دrVٴLjz˗7}lsIl5[)jw%j5ZbدrVٴǘ{˧5}lsIlۜ,]u]yrVO쥩دv+ܕ,m1~_s[[65 ?v+v+݊%jǬx|v+ܕ,m1~_s[[65Pܕ,)jxlܕ,)jvܕ,)jz쥩ܕ,)jx,ܕ,)jwܕ,)j{,ܕ,)j{lܕ,)jvܕ,)j{lܕ,)j{ܕ,)j{,ܕ,)jz,ܕ,)jw쥩ܕ,)j{lܕ,)jxlܕ,)jwܕ,)jv쥩ܕ,)jvܕ,)j{lܕ,)j݊bZf!&g5%o0k^'ܕ,)j{?v+݊%j-L{|}W4ͻz)jw%j6Z{)jw%j6Z)jw%j6Z)jw%j6Z)jw%j6Z)jw%j6Zk)jw%j6Z)jw%j6Z)jw%j6Z)jw%j6Z+)jw%j6Z{)jw%j6Z)jw%j6Z+)jw%j6Z)jw%j6Z)jw%j6Z{)jw%j6ZbدrVٴw5}lsIl,װrVO쥩K)jw%j4Z
,ܕ,)jyZZ?دv+ܕ,m1u~_s[[65p쥩ܕ,)jxܕ,)j{,ܕ,)jzlܕ,)jylܕ,)jvܕ,)j|ܕ,)jy,ܕ,)jwܕ,)j|ܕ,)j{?v+݊%j-L{|}W4ͻz)jw%j6Z)jw%j6Z)jw%j6Z)jw%j6Z)jw%j6Z)jw%j6Z)jw%j6ZK)jw%j6Z)jw%j6Z/݊bZf'g5%n^ZZͿZZͿZZͿzZZͿrZZͿZZͿZZͿZZZZͿZZͿzZZͿbدrVٴǸ}]g5%^p_:rV쥩¢{kYZZrV~m{ZZ5Z)j݊bZf-u}W4͚}ZZ?NZZοjY${/݊bZf-v}W4ͻzK)jw%j6Z{)jw%j6Z)jw%j6Z)jw%j6Z)jw%j6Z[)jw%j6Z[)jw%j6ZK)jw%j6Z)jw%j6Z+)jw%j6Z)jw%j7Z{)jw%j6Z)jw%j6ZZZ[65)j݊bZf!-w}W4pV~Gدv+ܕ,m1ׇ5}lsIl5o)jw%j8Zw~݊bZf!-y}W4Ͷ\jwaWb'ezZ?v+݊%j-L}|~_s[[7]K)jw%j8Ze(bدrVٴw^g5%,kzh݊bZfa-|}W4pWZZ?EYrV쥩rVͶvZbدrVٴw__g5%,@˥bw[)jw%jll,o쥩v+݊%j-L||i~_s[[6o6Z)jw%jll,o쥩v+݊%j-L||m~_s[[8Ͷ&)५zZZ[65)j݊bZf!-\}W4ΰm),jwaWv+݊%j-L}|u~_s[[;5Ȝawv+݊%j-L}|y~_s[[<ͷ{)jw%j8ZȜaw})jw%j4ZGدv+ܕ,m1j8}lsIltدv+ܕ,m1nG8}lsIlmv+݊%j-L[~s[[6݊bZfk-}_4ͶbدrVٴŸZmW5%mدv+ܕ,m1nۇ8}lsIln?v+݊%j-L[~s[[6ۯ݊bZfk-}_4ͶbدrVٴŨZnW5%g5bدrVٴŸZoW5%mدv+ܕ,m17}lsIl,ۄzvǭj֠{bدrVٴŨZfW5%g5bدrVٴŨZfW5%g5bدrVٴŸZgW5%mدv+ܕ,m1r5}lsIl,ېⲙZrV쥩쬲rVͶvZbدrVٴwgg5%,ۣz")jw%j9ZV^^~ܶ*'دv+ܕ,m1r5}lsIlk6Ziyi/zZG{ayجدv+ܕ,m1rG5}lsIlk9VrV쥩v+݊%j-L]~_s[[5k:6^دv+ܕ,m1zg5}lsIlo6װ,j{ayƥbv+݊%j-L^|~_s[[ͽj{0zrzwZZ&j)v+݊%j-L^̷~_s[[͚nelܕ,}ill,?rV[66n)rVO쥩jjםo/쥩v+݊%j-L^|~_s[[66qjbbZbدrVٴ{~5%,8VrVgErV쥩b|!zzkzw)j݊bZfw-}_4H5;)jw%jg[76zBjYh"y쥩v+݊%j-Lu5}lsIlL,hZ)jw%j[6;O쥩쥩ܕ,͟Ju)j݊bZfw-}_4ƌ,ܕ,}Yl7Nj)z{دv+ܕ,m1Hwvg5%]p}lyky݊bZftm~͟s[[6;rV~e~0}ן쥩v+݊%j-L_q~s[[67rVvvrV5rJ'zk)jw%j9Z쥩ܕ,)jwZ)j݊bZf-}߳w4wRZZ5I[0v;ܕ,)j{-ZbدrVٴ]!Ly~_s[[77%grVO쥩)jw%jll,n)jw%jo쥩دv+ܕ,m1~7}lsIll,;)jw%jil,k)jw%jYl(ZZ?y)jw%j4Z쥩ܕ,)j{(rVO쥩붋)jw%j4Z[)jw%j4Z쥩ܕ,)j{rVO쥩ZZ?)jw%j4Z쥩دv+ܕ,m1Hu.4}W4yv+arVͶrVZ)j݊bZf.5}߳w4zrV~ep~i,vZZ?zWz'rVO쥩ZbدrVٴ]!.6}W4ri^Z)دv+ܕ,m1~rw9}lsIll,p⬥ܕ,}Ylk7Bwib쥩v+݊%j-Lu5}lsIl,+z{kZZددv+ܕ,s7]]%j-Lu7}lsIlݼ,ݤyzZ*'j֬ܕ,}%m]دv+ܕ,m1X[ˎW5%_0%jwدv+ܕ,m1XwˏW5%w0vz" ZZ[65)j݊bZfu|~_s[[57q'_ZkrV쥩݊bZfu]5}lsIlլ,yrrV쥩쥩ܕ,}wpwjOjZZ6[O쥩쥩ܕ,Jlܕ,)j}trVO쥩ZbدrVٴ]a.}W4ưwzjwlz),jwv+݊%j-LuwˇW5%wh)jw%jill,k)jw%j[5n?rV[7{7z)K)jw%j4Z)j쥩v+݊%j-Lu26}lsIlL,ArV쥩@ܕ,)jtv+݊%j-Lu5}lsIl,,ܕ,)jz.jzZbh)jw%j9Z^ray'+aʋ(@rV쥩]?دv+ܕ,m1hwˇg5%m] دv+ܕ,m1h[˝W5%pQyۜyקz2rZZ{.b݊bZfv|~_s[[;6bZZοzW쥩ܕ,)jwjƧzw+ZZxumzevWޮZZ+)jw%j:ZbدrVٴ]o.v}_w467Enqm+,دv+ܕ,m1hw˝g5%^pkj{&"zh*.ץzh謭nqlܕ,}e,FrV쥩ƥ+)jw%jilo쥩دv+ܕ,m1hw˞g5%])jw%jYl,XZh)jw%jl,kj{&"zhⲷǝu^اb֧qhZ)j݊bZfv|~_s[[88^mZZ?btzڞɬܕ,)jx*'ZZ?rV];{ayzZ*'ZZZl,Ȭnqm)j݊bZfv|~_s[[8=*e7^ʉޅݱb^ZZοy֧v^ݱb)݊bZfv|~_s[[5{7mzZ*'دv+ܕ,m1hw˟g5%prV쥩ƧnqazZZ?hrVO쥩슉ܕ,_Zm֭دv+ܕ,m1hu.}}_W4:zrV;o+ܕ,)j{"쥩쥩ܕ,<)jw%j9ZrZZο{)jw%jilw8vǞ1rV~ͥmZZZlߌ,k^Z)j݊bZfv^r:}lsIlK)jw%jW[88xG(2^rVKkj{&ZZȨ0rV쥩ޮrV쥩rب)ZZjw[k)jw%j9Z^jw]ZZ)j쥩v+݊%j-Lu5}lsIl9)iƥ^zڱ-jب++yۜy݊bZfv^r:}lsIlK)jw%jW[7w8G(2^ZZ[8o9]4rVO쥩+,u朶+ڶ*'{)jw%j4ZZ^Z)j݊bZfw^5}lsIlל,khWجV'rV~m{ZZZl\,krVw>쥩ܕ,)jwaZZ?쥩쥩ܕ,xjY$rV쥩ZZ7ͶZZZl9$Z)j݊bZfw|y~_s[[7]m֭jvޭ朅lܕ,)jv,ܕ,)jz.)e櫶x"h蟶jǿv+݊%j-Lu5}lsIl9Z*'qzrدv+ܕ,m1hu.}_W4z(azZ]rVO쥩M
Rozwiązywanie problemów Swan SI9031N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Blue, White |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1 l |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Wysokość produktu: | 305 mm |
| Szerokość produktu: | 375 mm |
| Głębokość produktu: | 210 mm |
| Waga produktu: | 3 g |
| Silne uderzenie pary: | - g/min |
| Tworzywo podstawki/stopki: | Płyta ceramiczna |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| System antyskalowy: | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik: | Tak |
| Zmienna para wodna: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | 90 g/min |
| Moc żelazka: | 2400 W |
| Maksymalne ciśnienie pary: | 0.5 bar |