Swan SM3080 Instrukcja
Oto Swan SM3080 (mikrofala) instrukcja użytkownika. 14 strony w języku English o wadze 2.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/14
Rozwiązywanie problemów Swan SM3080
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Chrome, White |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Wysokość produktu: | 262 mm |
| Szerokość produktu: | 452 mm |
| Głębokość produktu: | 395 mm |
| Waga produktu: | 10900 g |
| Szerokość opakowania: | 542 mm |
| Wysokość opakowania: | 335 mm |
| Głębokość opakowania: | 465 mm |
| Obciążenie: | - W |
| Minutnik: | Tak |
| Pojemność: | 20 l |
| Moc mikrofalówki: | 800 W |
| Liczba poziomów zasilania: | 10 |
| Funkcja automatycznego zegara: | Tak |