Swan
blender ręczny
SP10070N
Swan SP10070N Instrukcja
Oto Swan SP10070N (blender ręczny) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Engels o wadze 1.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SP10070N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Moc: | 300 W |
| Wysokość produktu: | 345 mm |
| Szerokość produktu: | 325 mm |
| Głębokość produktu: | 205 mm |
| Waga produktu: | 2025 g |
| Szerokość opakowania: | 330 mm |
| Wysokość opakowania: | 220 mm |
| Głębokość opakowania: | 210 mm |
| Model: | Mikser stojący |
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Pojemność miski: | 2 l |
| Regulowana prędkość: | Tak |
| Prędkości: | 5 |
| Przycisk turbo: | Tak |
| Miska dołączona: | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta: | Tak |
| Końcówki do ubijania piany: | Tak |