Swan
blender ręczny
SP20140SSN
Swan SP20140SSN Instrukcja
Oto Swan SP20140SSN (blender ręczny) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Engels o wadze 0.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SP20140SSN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna |
| Moc: | 350 W |
| Wysokość produktu: | 395 mm |
| Szerokość produktu: | 222 mm |
| Głębokość produktu: | 333 mm |
| Waga produktu: | 4900 g |
| Szerokość opakowania: | 395 mm |
| Wysokość opakowania: | 370 mm |
| Głębokość opakowania: | 250 mm |
| Model: | Mikser stojący |
| Odłączana podstawa: | Nie |
| Pojemność miski: | 4 l |
| Regulowana prędkość: | Tak |
| Materiał wykonania miski: | Stal nierdzewna |
| Miska dołączona: | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta: | Tak |
| Ubijacz: | Tak |
| Końcówki do ubijania piany: | Tak |