Swan
Robot kuchenny
SP20100N
Swan SP20100N Instrukcja
Oto Swan SP20100N (Robot kuchenny) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 1.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SP20100N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Moc: | 250 W |
| Wysokość produktu: | 272 mm |
| Szerokość produktu: | 280 mm |
| Głębokość produktu: | 160 mm |
| Waga produktu: | 1760 g |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Pojemność miski: | 0.7 l |
| Funkcja pulse: | Tak |