Swan
Robot kuchenny
SP21060
Swan SP21060 Instrukcja
Oto Swan SP21060 (Robot kuchenny) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 1.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SP21060
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Fioletowy |
| Moc: | 800 W |
| Długość przewodu: | 1 m |
| Wysokość produktu: | 316 mm |
| Szerokość produktu: | 214 mm |
| Głębokość produktu: | 358 mm |
| Waga produktu: | 4480 g |
| Szerokość opakowania: | 242 mm |
| Wysokość opakowania: | 370 mm |
| Głębokość opakowania: | 412 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5630 g |
| Model: | Mikser stojący |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko detaliczne |
| Kod produktu celnego (TARIC): | 8509400000 |
| Pojemność miski: | 4 l |
| Regulowana prędkość: | Tak |
| Prędkości: | 8 |
| Części wodoodporne: | Tak |
| Funkcje miksera: | Beat, Knead, Mixing |
| Przycisk turbo: | Nie |
| Zawartość opakowania: | Mixer, dough hook, beater, whisk, splash guard, manual |
| Końcówki do wyrabiania ciasta: | Tak |
| Końcówki do ubijania piany: | Tak |