Swan SP20120N Instrukcja
Oto Swan SP20120N (mikser) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 0.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SP20120N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc: | 600 W |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Wysokość produktu: | 395 mm |
| Szerokość produktu: | 150 mm |
| Głębokość produktu: | 150 mm |
| Waga produktu: | 2800 g |
| Szerokość opakowania: | 255 mm |
| Wysokość opakowania: | 255 mm |
| Głębokość opakowania: | 155 mm |
| Impedancja: | 4 Ω |
| Moc wyjściowa (RMS): | 60 W |
| Wi-Fi: | Nie |
| Kanały wyjścia audio: | 1.0 kan. |
| Model: | Głośniki ścienne/naścienne/sufitowe |
| Mikrofon: | Nie |
| Wymiary produktu (SxGxW): | 204 x 104 x 395 mm |
| Wyście mocy ac: | Nie |
| Miarka: | Tak |
| Pojemność miski: | - l |
| Zasięg częstotliwości: | 75 - 22000 Hz |
| Głośnik wysokotonowy: | Tak |
| Czułość: | 89 dB |
| Materiał ostrza: | Stal nierdzewna |
| Moc szczytowa (PMPO): | 120 W |
| Zdalnie sterowany: | Nie |
| Przycisk turbo: | Tak |
| Zdejmowalna misa: | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Średnica głośnika wysokotonowego: | 25 mm |
| Zdejmowalny wałek: | Tak |
| Średnica głośnika niskotonowego: | 140 mm |
| Ubijacz: | Tak |