Swan SP10090N Instrukcja
Oto Swan SP10090N (mikser) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Engels o wadze 0.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SP10090N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Silver, White |
| Moc: | 300 W |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Wysokość produktu: | 240 mm |
| Szerokość produktu: | 90 mm |
| Głębokość produktu: | 90 mm |
| Waga produktu: | 890 g |
| Szerokość opakowania: | 148 mm |
| Wysokość opakowania: | 248 mm |
| Głębokość opakowania: | 180 mm |
| Model: | Blender immersyjny |
| Pojemność miski: | - l |
| Zdejmowalna misa: | Tak |
| Zdejmowalny wałek: | Tak |