Swan
Kombinacje lodówko-zamrażarki
SR11020FCN
Swan SR11020FCN Instrukcja
Oto Swan SR11020FCN (Kombinacje lodówko-zamrażarki) instrukcja użytkownika. 14 strony w języku Angielski o wadze 2.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/14
Rozwiązywanie problemów Swan SR11020FCN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Kremowy |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 1925 mm |
| Szerokość produktu: | 596 mm |
| Głębokość produktu: | 705 mm |
| Szerokość opakowania: | 640 mm |
| Wysokość opakowania: | 1980 mm |
| Głębokość opakowania: | 745 mm |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Poziom hałasu: | 42 dB |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Obciążenie: | - W |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Typ lamp: | LED |
| Roczne zużycie energii: | 249 kWh |
| Pojemność netto: | 315 l |
| Pojemność lodówki netto: | 225 l |
| Zakres regulacji temperatury w lodówce: | 2 - 8 °C |
| Światło wewnątrz lodówki: | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Nie |
| Liczba półek w lodówce: | 2 |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 3 |
| Pozycja zamrażarki: | Umieszczony w części dolnej |
| Pojemność zamrażarki netto: | 90 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | - h |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka): | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 12 kg/24h |
| Liczba półek w zamrażarce: | 3 |
| Funcja szybkiego zamrażania: | Tak |
| Alarm temperatury: | Tak |
| Alarm przy otwiertych drzwiach: | Tak |
| Tryb klimatu: | N-ST |
| Funkcja urlopu: | Tak |
| Światło wewnątrz zamrażarki: | Nie |
| Temperatura zamrażarnika (min): | -24 °C |