Swan
zamrażarka
SR11025BLN
Swan SR11025BLN Instrukcja
Oto Swan SR11025BLN (zamrażarka) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 2.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SR11025BLN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Materiał obudowy: | Metal, Plastic |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 1815 mm |
| Szerokość produktu: | 546 mm |
| Głębokość produktu: | 623 mm |
| Szerokość opakowania: | 575 mm |
| Wysokość opakowania: | 1863 mm |
| Głębokość opakowania: | 665 mm |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Poziom hałasu: | 42 dB |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Obciążenie: | - W |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Typ lamp: | LED |
| Roczne zużycie energii: | 261 kWh |
| Pojemność netto: | 250 l |
| Pojemność lodówki netto: | 178 l |
| Światło wewnątrz lodówki: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 3 |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 4 |
| Pozycja zamrażarki: | Umieszczony w części dolnej |
| Pojemność zamrażarki netto: | 72 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | - h |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 4.5 kg/24h |
| Liczba półek w zamrażarce: | 3 |
| Światło wewnątrz zamrażarki: | Nie |