Swan
zamrażarka
SR11040
Swan SR11040 Instrukcja
Oto Swan SR11040 (zamrażarka) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 2.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SR11040
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czerwony |
| Typ produktu: | Zamrażarka wolnostojąca |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 1820 mm |
| Szerokość produktu: | 590 mm |
| Głębokość produktu: | 650 mm |
| Szerokość opakowania: | 635 mm |
| Wysokość opakowania: | 1860 mm |
| Głębokość opakowania: | 675 mm |
| Poziom hałasu: | 42 dB |
| Obciążenie: | - W |
| Skala efektywności energetycznej: | A +++ do D |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (stara): | A+ |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Roczne zużycie energii: | 255 kWh |
| Dwustronne drzwi: | Nie |
| Pojemność zamrażarki netto: | 230 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | - h |
| Ocena w gwiazdkach: | 4* |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 15 kg/24h |
| Liczba półek w zamrażarce: | 7 |
| Tryb klimatu: | N-ST |
| System nie zamrażania: | Nie |