Swan SR11030 Instrukcja
Oto Swan SR11030 (lodówka) instrukcja użytkownika. 16 strony w języku Angielski o wadze 2.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/16
Rozwiązywanie problemów Swan SR11030
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Kremowy |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 875 mm |
| Szerokość produktu: | 540 mm |
| Głębokość produktu: | 628 mm |
| Szerokość opakowania: | 588 mm |
| Wysokość opakowania: | 928 mm |
| Głębokość opakowania: | 665 mm |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Poziom hałasu: | 42 dB |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Obciążenie: | - W |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Roczne zużycie energii: | 113 kWh |
| Pojemność lodówki netto: | 130 l |
| Światło wewnątrz lodówki: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 3 |
| Liczba pojemników na warzywa: | 2 |
| Stojak na butelki: | Tak |