Swan SR11050GRN Instrukcja
Oto Swan SR11050GRN (lodówka) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 2.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SR11050GRN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Szary |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Materiał obudowy: | Metal, Plastic |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 1820 mm |
| Szerokość produktu: | 590 mm |
| Głębokość produktu: | 650 mm |
| Szerokość opakowania: | 635 mm |
| Wysokość opakowania: | 1870 mm |
| Głębokość opakowania: | 675 mm |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Poziom hałasu: | 42 dB |
| Obciążenie: | - W |
| Skala efektywności energetycznej: | A +++ do D |
| Klasa efektywności energetycznej (stara): | A+ |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Roczne zużycie energii: | 143 kWh |
| Dwustronne drzwi: | Nie |
| Zużycie energii: | 0.39 kWh/24h |
| Pojemność lodówki netto: | 330 l |
| Światło wewnątrz lodówki: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 5 |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Stojak na butelki: | Tak |
| Tryb klimatu: | N-ST |