Swan SR16220BN Instrukcja
Oto Swan SR16220BN (lodówka) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 2.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SR16220BN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Typ produktu: | Termoelektryczna chłodziarka do wina |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 835 mm |
| Szerokość produktu: | 548 mm |
| Głębokość produktu: | 550 mm |
| Waga produktu: | - g |
| Poziom hałasu: | - dB |
| Obciążenie: | 110 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara): | A+ |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Światło wewnętrzne: | Tak |
| Liczba półek: | 5 pół. |
| Roczne zużycie energii: | - kWh |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Pojemność butelek: | - butel. |
| Zakres temperatur (strefa 1): | - °C |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Alarm przy otwiertych drzwiach: | Nie |
| Liczba drzwi: | 1 drzw. |
| Kolor wewnęrzny: | Czarny |
| Pojemność netto pojemnika do schładzania wina: | 115 l |