Swan ST19010 Instrukcja
Oto Swan ST19010 (Opiekacz) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Polski o wadze 1.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan ST19010
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Zielony |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Moc: | 815 W |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Nie |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Wysokość produktu: | 190 mm |
| Szerokość produktu: | 180 mm |
| Głębokość produktu: | 290 mm |
| Waga produktu: | 1720 g |
| Szerokość opakowania: | 335 mm |
| Wysokość opakowania: | 230 mm |
| Głębokość opakowania: | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1720 g |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Nie |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Liczba kromek: | 2 kaw. |
| Przysisk Stop/Anuluj: | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania: | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki: | Tak |
| Poziomy opiekania: | 6 |
| Automatyczny mechanizm pop-up: | Tak |
| Tacka na okruchy: | Tak |
| Mechanizm samodzielnego wyśrodkowywania: | Tak |
| Głęboka kieszeń: | Nie |
| Ramka na kanapki: | Nie |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia: | Tak |
| Półka grzejąca: | Nie |
| Wymiary otworu (dł.*szer.*wys.): | 138 x 38 x 120 mm |
| Funkcja tostowania z jednej strony: | Nie |
| Bardzo szeroka szczelina: | Nie |