Balay 3VF6331DA Instrukcja
Oto Balay 3VF6331DA (zmywarka) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku o wadze 1.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24

9001902169*9001902169*
de
en
fr
nl
it
el
es
pt
sv
no
fi
da
tr
ru
cs
pl
hu
hr
mk
sl
sr
et
lt
lv
sk
sq
fa
ar
ko
zh
uk
ro
bg
ja
he
id
kk
zh-hk
zh-tw
uz
Rozwiązywanie problemów Balay 3VF6331DA
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Liczba ustawień temperatury: | 4 |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.75 m |
| Położenie urządzenia: | W pełni wbudowany |
| Wysokość produktu: | 815 mm |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Głębokość produktu: | 550 mm |
| Waga produktu: | 35600 g |
| Rozmiar produktu: | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Kolor drzwiczek: | Nie dotyczy |
| Kolor panelu sterowania: | Srebrny |
| Długość węża dopływowego: | 1.65 m |
| Długość węża odpływowego: | 1.9 m |
| Dostosowany do paneli: | Tak |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 1150 mm |
| Programy mycia: | 60min 65°C, Auto, Eco, Favorite, Intensive, Quick 45°C |
| Liczba miejsc: | 14 komplet. |
| Funkcja AquaStop: | Tak |
| Ilość programów piorących: | 6 |
| Poziom hałasu: | 42 dB |
| Pół wsadu: | Tak |
| Czas cyklu: | 270 min |
| Temperatura (maks): | 70 °C |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Prąd: | 10 A |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Pobór wody na cykl: | 9 l |
| Zużycie energii na cykl: | 0.849 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 85 kWh |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Wskaźnik podłogowy: | Tak |
| Programy automatyczne: | Tak |
| Czas cyklu (program szybki): | 15 min |
| Regulowany zmiękczacz wody: | Tak |