Balay 3VN5330IA Instrukcja
Oto Balay 3VN5330IA (zmywarka) instrukcja użytkownika. 3 strony w języku Nederlands o wadze 0.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/3
Rozwiązywanie problemów Balay 3VN5330IA
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.75 m |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 845 mm |
| Szerokość produktu: | 450 mm |
| Głębokość produktu: | 600 mm |
| Waga produktu: | 39500 g |
| Rozmiar produktu: | Wąski (45 cm) |
| Kolor drzwiczek: | Stal nierdzewna |
| Długość węża dopływowego: | 1.65 m |
| Długość węża odpływowego: | 2.05 m |
| Programy mycia: | Intensive 70°C, Auto 45-65°C, 60min 65°C, Eco 50°C, Favorite, Quick 45°C |
| Liczba miejsc: | 10 komplet. |
| Funkcja AquaStop: | Tak |
| Ilość programów piorących: | 5 |
| Poziom hałasu: | 46 dB |
| Opóźniony start czasomierza: | Tak |
| Czas cyklu: | 220 min |
| Temperatura (maks): | 70 °C |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Prąd: | 10 A |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Pobór wody na cykl: | 9.5 l |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 76 kWh |
| Certyfikaty: | CE, VDE |
| Waga wraz z opakowaniem: | 40700 g |