Balay 3VF6661SA Instrukcja
Oto Balay 3VF6661SA (zmywarka) instrukcja użytkownika. 2 strony w języku Nederlands o wadze 0.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/2
Rozwiązywanie problemów Balay 3VF6661SA
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Liczba ustawień temperatury: | 4 |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.75 m |
| Położenie urządzenia: | W pełni wbudowany |
| Wysokość produktu: | 815 mm |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Głębokość produktu: | 550 mm |
| Waga produktu: | 36100 g |
| Rozmiar produktu: | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Kolor drzwiczek: | Nie dotyczy |
| Kolor panelu sterowania: | Chrom |
| Długość węża dopływowego: | 1.65 m |
| Długość węża odpływowego: | 1.9 m |
| Dostosowany do paneli: | Tak |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 1150 mm |
| Programy mycia: | 60min 65°C, Auto, Eco, Favorite, Intensive, Quick 45°C |
| Liczba miejsc: | 13 komplet. |
| Funkcja AquaStop: | Tak |
| Ilość programów piorących: | 6 |
| Poziom hałasu: | 42 dB |
| Pół wsadu: | Tak |
| Czas cyklu: | 215 min |
| Temperatura (maks): | 60 °C |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Prąd: | 10 A |
| Obciążenie: | 2400 W |
| Pobór wody na cykl: | 9 l |
| Zużycie energii na cykl: | 0.635 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej: | B |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 64 kWh |
| Wskaźnik podłogowy: | Tak |
| Programy automatyczne: | Tak |
| Czas cyklu (program szybki): | 15 min |
| Regulowany zmiękczacz wody: | Tak |