Bose ControlSpace EX-12AEC Instrukcja
Oto Bose ControlSpace EX-12AEC (edytor) instrukcja użytkownika. 36 strony w języku Engels o wadze 1.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/36
Rozwiązywanie problemów Bose ControlSpace EX-12AEC
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wysokość produktu: | 44 mm |
| Szerokość produktu: | 483 mm |
| Głębokość produktu: | 282 mm |
| Waga produktu: | 2400 g |
| Liczba kanałów: | 12 kan. |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Pobór mocy: | 35 W |
| Diody LED: | Zasilanie |
| Możliwości montowania w stelażu: | Tak |
| Zasięg częstotliwości: | - Hz |
| Redukcja hałasu: | Tak |
| Napięcie wejściowe DC: | 230 V |
| Pojemność stelaża: | 1U |
| Dołączony mikrofon: | Nie |