Bose ControlSpace EX-440C Instrukcja
Oto Bose ControlSpace EX-440C (edytor) instrukcja użytkownika. 10 strony w języku Engels o wadze 0.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/10
Rozwiązywanie problemów Bose ControlSpace EX-440C
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wysokość produktu: | 44 mm |
| Szerokość produktu: | 483 mm |
| Głębokość produktu: | 282 mm |
| Waga produktu: | 3200 g |
| Obsługiwany typ USB: | Micro-USB B |
| Liczba kanałów: | 8 kan. |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Zakresy tunera: | Nieobsługiwany |
| Pobór mocy: | 35 W |
| Diody LED: | Zasilanie |
| Wejście audio: | 3.81 mm detachable Euroblock, 6-pin |
| Możliwości montowania w stelażu: | Tak |
| Standardowe interfejsy: | USB |
| Zasięg częstotliwości: | 18 - 20000 Hz |
| Impedencja wyjścia: | 200 Ω |
| Redukcja hałasu: | Tak |
| Zakres dynamiczny: | 115 dB |
| Napięcie wejściowe DC: | 230 V |
| Pojemność stelaża: | 1U |
| Wyjście audio: | 3.81 mm Euroblock, 6-pin |
| Dołączony mikrofon: | Nie |
| Poziom wejścia symetrycznego liniowego: | 24 dB |
| Rodzaj złącza audio: | Terminal |