Bose ControlSpace EX-UH Instrukcja
Oto Bose ControlSpace EX-UH (edytor) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Engels o wadze 1.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów Bose ControlSpace EX-UH
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wysokość produktu: | 29 mm |
| Szerokość produktu: | 214 mm |
| Głębokość produktu: | 92 mm |
| Obsługiwany typ USB: | Micro-USB B |
| Liczba kanałów: | 4 kan. |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Pobór mocy: | 5 W |
| Diody LED: | Zasilanie |
| Wejście audio: | Micro-B type, RJ-9, 3.5 mm TRRS |
| Możliwości montowania w stelażu: | Nie |
| Standardowe interfejsy: | USB |
| Zasięg częstotliwości: | 20 - 20000 Hz |
| Napięcie wejściowe DC: | 12 V |
| Dołączony mikrofon: | Nie |