OBH Nordica
mikrofala
7502 Epsilon
OBH Nordica 7502 Epsilon Instrukcja
Oto OBH Nordica 7502 Epsilon (mikrofala) instrukcja użytkownika. 124 strony w języku Engels o wadze 1.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/124
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica 7502 Epsilon
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czerwony |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Wysokość produktu: | 262 mm |
| Szerokość produktu: | 452 mm |
| Głębokość produktu: | 395 mm |
| Szerokość opakowania: | 496 mm |
| Wysokość opakowania: | 291 mm |
| Głębokość opakowania: | 415 mm |
| Obciążenie: | - W |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Minutnik: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 13700 g |
| Grill: | Tak |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Pojemność: | 20 l |
| Moc mikrofalówki: | 800 W |
| Moc grilla: | 1000 W |
| Liczba poziomów zasilania: | 5 |
| Talerz obrotowy: | Tak |
| Ilość automatycznych programów: | 9 |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW): | 329 x 329 x 210 mm |