OBH Nordica
frytkownica
ActiFry Express
OBH Nordica ActiFry Express Instrukcja
Oto OBH Nordica ActiFry Express (frytkownica) instrukcja użytkownika. 36 strony w języku Engels o wadze 3.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/36
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica ActiFry Express
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ produktu: | Frytkownica na gorące powietrze |
| Moc: | 1400 W |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 V |
| Szerokość opakowania: | 391 mm |
| Wysokość opakowania: | 260 mm |
| Głębokość opakowania: | 391 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 6247 g |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Pojemność: | - l |
| Rodzaj konstrukcji: | Pojedyńczy |
| Części wodoodporne: | Tak |
| Wydajność smażenia: | 1.2 kg |
| Zegar cyfrowy: | Tak |