OBH Nordica
frytkownica
Easy Fry Compact Digital
OBH Nordica Easy Fry Compact Digital Instrukcja
Oto OBH Nordica Easy Fry Compact Digital (frytkownica) instrukcja użytkownika. 32 strony w języku Angielski o wadze 2.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/32
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Easy Fry Compact Digital
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Rodzaj zasilania: | Bateria |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wysokość produktu: | 30 mm |
| Szerokość produktu: | 67 mm |
| Głębokość produktu: | 108 mm |
| Certyfikaty: | FCC, CE, C-TICK, ROHS |
| Liczba baterii: | 4 |
| Maksymalne natężenie prądu: | 60 A |
| Dokładność: | 1 % |
| Zasięg częstotliwości: | 50 - 60 Hz |
| Bateria cylindryczna: | AA |
| Wyświetlone jednostki zużycia energii: | kWh |