OBH Nordica
waga kuchenna
Attraction 9807
OBH Nordica Attraction 9807 Instrukcja
Oto OBH Nordica Attraction 9807 (waga kuchenna) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Engels o wadze 1.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Attraction 9807
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Wysokość produktu: | 17 mm |
| Model: | Elektroniczna waga kuchenna |
| Liczba baterii: | 1 |
| Baterie w zestawie: | Tak |
| Maksymalna waga: | 5 kg |
| Materiały: | Glass, Plastic |
| Dokładność: | 1 g |
| Funkcja tarowania: | Tak |