OBH Nordica
waga kuchenna
Balance 5000 9837
OBH Nordica Balance 5000 9837 Instrukcja
Oto OBH Nordica Balance 5000 9837 (waga kuchenna) instrukcja użytkownika. 29 strony w języku Engels o wadze 2.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/29
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Balance 5000 9837
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Wysokość produktu: | 14 mm |
| Model: | Elektroniczna waga kuchenna |
| Liczba baterii: | 2 |
| Baterie w zestawie: | Tak |
| Maksymalna waga: | 5 kg |
| Materiały: | Stal nierdzewna |
| Dokładność: | 1 g |
| Funkcja tarowania: | Tak |