OBH Nordica
waga kuchenna
Colour
OBH Nordica Colour Instrukcja
Oto OBH Nordica Colour (waga kuchenna) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Engels o wadze 1.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Colour
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Waga produktu: | 500 g |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Model: | Elektroniczna waga kuchenna |
| Baterie w zestawie: | Tak |
| Maksymalna waga: | 5 kg |
| Materiały: | Szkło |
| Dokładność: | 1 g |
| Jednostka miary: | fl oz, g,lb, ml |
| Funkcja tarowania: | Tak |