OBH Nordica
ekspres do kawy
Café Invito Piccolo
OBH Nordica Café Invito Piccolo Instrukcja
Oto OBH Nordica Café Invito Piccolo (ekspres do kawy) instrukcja użytkownika. 20 strony w języku Angielski o wadze 0.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/20

Type 2321
café invito
piccolo//
co ee maker black 0,75 litres //
Kitchen
0.75
Co ee capacity
of 0,75 litres
equivalent to 6 cups
800 watt heating
element for optimal
performance
Detachable
water tank for
easy fi lling
Detachable
fi lter holder for
easy cleaning
Anti-drip
function
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Café Invito Piccolo
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Przelewowy ekspres do kawy |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.75 l |
| Moc: | 800 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wyjmowany zbiornik wody: | Tak |
| Wbudowany młynek: | Nie |
| Typ wkładu kawy: | Kawa mielona |
| Pojemność w kubkach: | 6 kub. |
| Waga produktu: | 1200 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1590 g |
| Pojemnik na mleko: | Nie |
| Model: | Kawa |
| Produktów na palecie: | 4 szt. |
| Wymiary opakowania (SxGxW): | 245 x 180 x 280 mm |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Przyrządza americano: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Płytka grzejna: | Tak |
| Zdejmowany filtr obrotowy: | Tak |
| Wiele napojów: | Nie |