OBH Nordica
ekspres do kawy
Bronx 2329
OBH Nordica Bronx 2329 Instrukcja
Oto OBH Nordica Bronx 2329 (ekspres do kawy) instrukcja użytkownika. 36 strony w języku Engels o wadze 2.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/36
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Bronx 2329
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Moc: | 870 W |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Szerokość opakowania: | 186 mm |
| Wysokość opakowania: | 197 mm |
| Głębokość opakowania: | 309 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1800 g |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Liczba kromek: | 2 kaw. |
| Przysisk Stop/Anuluj: | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki: | Tak |
| Tacka na okruchy: | Tak |