OBH Nordica
czajnik
Centric Inox 6408
OBH Nordica Centric Inox 6408 Instrukcja
Oto OBH Nordica Centric Inox 6408 (czajnik) instrukcja użytkownika. 30 strony w języku Engels o wadze 2.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/30
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Centric Inox 6408
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Stainless steel |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1 l |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Moc: | 1650 W |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Pokrywa na zawiasach: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Długość przewodu: | 0.7 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 650 g |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Filtrowanie: | Tak |