OBH Nordica
czajnik
Nemo Black 6451
OBH Nordica Nemo Black 6451 Instrukcja
Oto OBH Nordica Nemo Black 6451 (czajnik) instrukcja użytkownika. 37 strony w języku Engels o wadze 2.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/37
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Nemo Black 6451
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1 l |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: | Tak |
| Moc: | 2200 W |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Pokrywa na zawiasach: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Długość przewodu: | 0.7 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 V |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Filtrowanie: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |