OBH Nordica
czajnik
Gravity 7907
OBH Nordica Gravity 7907 Instrukcja
Oto OBH Nordica Gravity 7907 (czajnik) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Engels o wadze 2.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Gravity 7907
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Pomarańczowy |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.6 l |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Moc: | 2200 W |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Długość przewodu: | 0.7 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Filtrowanie: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik: | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy: | Pedał |