OBH Nordica
czajnik
Color Glow 6407
OBH Nordica Color Glow 6407 Instrukcja
Oto OBH Nordica Color Glow 6407 (czajnik) instrukcja użytkownika. 40 strony w języku Angielski o wadze 3.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/40
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Color Glow 6407
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Stainless steel |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.2 l |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Liczba ustawień temperatury: | 5 |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: | Tak |
| Moc: | 2200 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Długość przewodu: | 0.7 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Szerokość opakowania: | 170 mm |
| Wysokość opakowania: | 260 mm |
| Głębokość opakowania: | 190 mm |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Filtrowanie: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Zdjemowalny filtr: | Tak |
| Tworzywo filtra: | Wapień |